Wille Teraz otwarte

Willa Patryk - autor:

Brak recenzji
0
Dodaj recenzję Wizyt -419

Willa Patryk - autor:

Brak recenzji
0
Dodaj recenzję Wizyt -419

Cisza i spokój, miła atmosfera, piękne widoki, a jednocześnie dobra baza wypadowa do wypraw górskich, to główne atuty Willi Patryk. Obiekt  mieści się w zachodniej części miasta, w jednej z najstarszych dzielnic Zakopanego, w odległości 2,5 km od centrum. Willa położona jest w zacisznej okolicy, pełnej zieleni i tras spacerowych. Zimą na „białe szaleństwo” zaprasza nowoczesna stacja narciarska Harenda, znajdująca się w odległości 800 metrów od obiektu, a także dwa wyciągi orczykowe (mały i duży o długości 400 m) oraz duży wyciąg krzesełkowy 4-osobowy o długości trasy 800 m. Latem czynne są trasy rowerowe downhilowe, wyciąg krzesełkowy, taras widokowy na całe Zakopane i Tatry.

Willa Patryk dysponuje pokojami gościnnymi 2- i 3-osobowymi oraz trzema apartamentami typu studio 2+2 o podwyższonym standardzie, urządzonymi w regionalnym stylu. Każdy pokój posiada łazienki z pełnym węzłem sanitarnym, podwójne łóżka małżeńskie, a także balkony widokowe od południowej lub południowo-wschodniej strony zapewniające widok na całą panoramę Tatr – od Hawrania po Czerwone Wierchy.

Do dyspozycji Gości oddano salę telewizyjno – kominkową z telewizją satelitarną, saunę, aneks kuchenny z pełnym wyposażeniem i bezpłatny bezprzewodowy Internet Wi-Fi. Na zewnątrz budynku znajduje się bezpłatny ogrodzony parking. natomiast w ogrodzie  przygotowano grill, huśtawki i ławeczki.

Dodaj recenzję i oceń obiekt

Your email is safe with us.

Your rating for this listing :
Dodaj zdjęcia do opinii

Zarezerwuj pobyt

Lokalizacja / Kontakt :

Pogoda w mieście :

Szybki kontakt:

Zweryfikuj ofertę : Willa Patryk

Reply to Wiadomość

Zaloguj do: Zakopane Na Serio. Portal Noclegowy i Turystyczny.

Zaloguj się używając portali społecznościowych.

[fbl_login_button redirect="" hide_if_logged="" size="large" type="login_with" show_face="true"]
or

Dane konta zostaną potwierdzone przez e-mail.

Reset Your Password