Wille Teraz otwarte

Willa Bachledówka - autor:

Brak recenzji
0
Dodaj recenzję Wizyt -351

Willa Bachledówka - autor:

Brak recenzji
0
Dodaj recenzję Wizyt -351

Willa Bachledówka położona jest w spokojnej i cichej części Zakopanego, w odległości 2500 m od centrum. Bliskość szlaków turystycznych, wyciągów i tras narciarskich, ścieżek rowerowych, Aquaparku oraz kortów tenisowych stwarza dogodne warunki dla osób lubiących aktywnie spędzać czas. Natomiast bogactwo zabytków architektury w stylu podhalańskim, żywy folklor góralski i lokalne przysmaki pozwolą na pełniejsze zapoznanie się z regionem.

Do dyspozycji Gości oddano 17 pokoi 1-, 2-, 3-, 4- i 5-osobowych. Każdy lokal posiada łazienkę z prysznicem, dwa pojedyncze łóżka lub jedno małżeńskie, szafę wnękową, stół z krzesłami, TV oraz stałe łącze internetowe. Niektóre pokoje wyposażone są w aneks kuchenny, aby Goście mogli samodzielne przygotowywać posiłki.

Willa udostępnia również salę kominkową oraz kuchnię, w której jest czajnik bezprzewodowy, talerze, sztućce, szklanki, garnki, kuchnia gazowa. W budynku znajduje się sauna, a na zewnątrz przygotowano zamykany szałas z grillem dla 20 osób (płatny) oraz drugi na tarasie (bezpłatny).

Nie zapomniano o najmłodszych Gościach. Dla umilenia pobytu stworzono dla nich kącik zabaw pełen kolorów zabawek oraz plac zabaw na świeżym powietrzu w ogrodzie.

Willa Bachledówka jest obiektem przyjaznym dla osób niepełnosprawnych. Posiada pokoje na parterze z bezpośrednim wjazdem z zewnątrz, a wszystkie pomieszczenia są bardzo duże, co ułatwia poruszanie się osób na wózkach.

Dodaj recenzję i oceń obiekt

Your email is safe with us.

Your rating for this listing :
Dodaj zdjęcia do opinii

Zarezerwuj pobyt

Lokalizacja / Kontakt :

Pogoda w mieście :

Szybki kontakt:

Zweryfikuj ofertę : Willa Bachledówka

Reply to Wiadomość

Zaloguj do: Zakopane Na Serio. Portal Noclegowy i Turystyczny.

Zaloguj się używając portali społecznościowych.

[fbl_login_button redirect="" hide_if_logged="" size="large" type="login_with" show_face="true"]
or

Dane konta zostaną potwierdzone przez e-mail.

Reset Your Password