Kwatery prywatne Teraz otwarte

Pokoje u Biegańskich - autor:

Brak recenzji
0
Dodaj recenzję Wizyt -371

Pokoje u Biegańskich - autor:

Brak recenzji
0
Dodaj recenzję Wizyt -371

Kwatery prywatne, pokoje i apartamenty w Zakopanem to największa baza noclegowa na Podhalu. Cena za pobyt uzależniona jest od lokalizacji i standardu, który z roku na rok jest coraz wyższy.

Pośród bogatej oferty noclegów na uwagę zasługują Pokoje u Biegańskich, które znajdują się w dwóch obiektach: Dom Tuwima i Dom Mraźnica.

Dom Tuwima usytuowany jest w centrum Zakopanego w sąsiedztwie Wielkiej Krokwi, Centralnego Ośrodku Sportu (basen, jaskinia solna, solarium, sauna), Tatrzańskiego Parku Narodowego oraz zakopiańskiego deptaku Krupówki. Do dyspozycji Gości oddano nowo wyposażone pokoje 2-, 3-, 4-osobowe z łazienkami, TV i balkonami. Na terenie posesji dostępny jest aneks kuchenny. Ponadto obok budynku przygotowano parking oraz miejsce na grilla.

Dom Mraźnica położony w cichej i malowniczej okolicy Zakopanego, w pobliżu Drogi pod Reglami. Dom sąsiaduje z Tatrzańskim Parkiem Narodowym i stanowi doskonałą bazę wypadową w góry (Dolina za Bramką, Dolina Małej Łąki, Dolina Strążyska, Dolina Białego lub Dolina ku Dziurze). Dom oferuje: pokoje 3-sobowe z aneksem kuchennym i łazienką, pokoje 3-osobowe z łazienkami i aneksem kuchennym dostępnym na korytarzu, pokój 2-osobowy z łazienką, a także apartament dwupokojowy z kuchnią i łazienką. Wszystkie pokoje wyposażone są w TV oraz bezprzewodowy Internet. Dodatkowo w budynku znajduje się świetlica, jadalnia i pomieszczenie do przechowywania nart. Obiekt udostępnia Gościom parking i miejsce na tradycyjny góralski grill.

Na życzenie Gości obsługa obiektu pomaga w organizacji przejażdżek dorożką, a zimą – saniami (kulig); wędrówek po Tatrach z przewodnikiem oraz wycieczek krajoznawczych mikrobusem po regionie.

Dodaj recenzję i oceń obiekt

Your email is safe with us.

Your rating for this listing :
Dodaj zdjęcia do opinii

Zarezerwuj pobyt

Lokalizacja / Kontakt :

Pogoda w mieście :

Szybki kontakt:

Zweryfikuj ofertę : Pokoje u Biegańskich

Reply to Wiadomość

Zaloguj do: Zakopane Na Serio. Portal Noclegowy i Turystyczny.

Zaloguj się używając portali społecznościowych.

[fbl_login_button redirect="" hide_if_logged="" size="large" type="login_with" show_face="true"]
or

Dane konta zostaną potwierdzone przez e-mail.

Reset Your Password