Hotele Teraz otwarte

Hotel Sabała - autor:

Brak recenzji
0

Hotel Sabała - autor:

Brak recenzji
0
Dodaj recenzję Wizyt -869

Trzygwiazdkowy Hotel Sabała usytuowany jest w centrum Zakopanego, przy najsłynniejszym deptaku – Krupówkach. Profesjonalna obsługa, jedyne w swoim rodzaju potrawy kuchni regionalnej oraz pokoje hotelowe, urządzone w stylu regionalnym, wyposażone w meble wykonane z litego drewna oraz konserwowane naturalnymi woskami pszczelimi, wyróżniają to miejsce spośród wszystkich obiektów w Zakopanem.

Hotel dysponuje 44 pokojami 2-osobowymi standard w dwóch budynkach położonych obok siebie przy Krupówkach, w tym 27 pokoi jest w głównym budynku, pozostałe mieszczą się w drugim budynku – Aneksie. Ponadto obiekt oferuje pokoje 2-osobowe do pojedynczego wykorzystania, pięć pokoi typu Studio dla 2 osób oraz jeden dla 4 osób. Wszystkie urządzone są w stylu regionalnym z drewnianymi biurkami, krzesłami, szafą i stolikami nocnymi. Każdy pokój wyposażony jest w telewizor z płaskim ekranem, radio, telefon, Internet i zestaw do parzenia kawy i herbaty. Łazienki posiadają kabiny prysznicowe, ręczniki, zestaw kosmetyków oraz  suszarkę do włosów (poza jednym pokojem standard, w którym  jest wanna).

W jednym z budynku hotelu mieści się klimatyczna Karczma Sabała, która oferuje wyśmienitą kuchnię regionalną i klasyczne dania kuchni światowej w przystępnych cenach. Posiłek umili muzyka kapeli góralskiej. Gościom na pewno spodoba się wystrój restauracji. W środku bowiem podziwiać można stuletnią powałę drewnianą, przepiękny kominek oraz rzeźbę patrona Sabały. Niewątpliwym atutem karczmy jest największy w Zakopanem taras o powierzchni 200 m2.

Obiekt zaprasza swoich Gości do odprężenia się w hotelowym basenie lub saunie. Za dodatkową opłatą można skorzystać z solarium lub z szerokiej oferty masaży i zabiegów pielęgnacyjnych, dostępnych w gabinecie kosmetycznym KalaNui.

Hotel Sabała organizuje również wszelkiego rodzaju imprezy szkoleniowe, konferencyjne, bankietowe oraz spotkania organizacyjne. Posiada salę konferencyjną, urządzoną w stylu regionalnym, ale jednocześnie wyposażoną w nowoczesny sprzęt audiowizualny.

Dodaj recenzję i oceń obiekt

Your email is safe with us.

Your rating for this listing :
Dodaj zdjęcia do opinii

Zarezerwuj pobyt

Pogoda w mieście :

Szybki kontakt:

Zweryfikuj ofertę : Hotel Sabała

Reply to Wiadomość

Zaloguj do: Zakopane Na Serio. Portal Noclegowy i Turystyczny.

Zaloguj się używając portali społecznościowych.

[fbl_login_button redirect="" hide_if_logged="" size="large" type="login_with" show_face="true"]
or

Dane konta zostaną potwierdzone przez e-mail.

Reset Your Password