Ośrodki wypoczynkowe Teraz otwarte

Dom Wypoczynkowy Sienkiewiczówka - autor:

Brak recenzji
0
Dodaj recenzję Wizyt -372

Dom Wypoczynkowy Sienkiewiczówka - autor:

Brak recenzji
0
Dodaj recenzję Wizyt -372

DW „Sienkiewiczówka” jest obiektem wybudowanym w stylu regionalnym, położonym w centrum Zakopanego przy drodze prowadzącej z Krupówek w kierunku skoczni Wielkiej Krokwi i Kuźnic – miejsca gdzie swój początek bierze wiele tatrzańskich szlaków, w tym kolej na Kasprowy Wierch. W bliskiej okolicy biegnie Droga pod Reglami – świetne rozwiązanie na piesze wędrówki i rowerowe przejażdżki.

Obiekt dysponuje 32 miejscami noclegowymi w pokojach 1-, 2- i 3-osobowych. Każdy z nich wyposażony jest w łóżko małżeńskie lub pojedyncze, szafki i lampki nocne, stolik, krzesła, telewizor z płaskim ekranem, bezpłatny dostęp do Internetu  oraz łazienkę z prysznicem. Część pokoi dysponuje własnym balkonem.

Do dyspozycji Gości oddano również salę rekreacyjną, w której znajduje się bilard oraz miejsce do wspólnych spotkań i rozmów. Na miejscu dostępny jest darmowy parking.

W Ośrodku Konferencyjno – Wypoczynkowym Hyrny – oddalonym 600 m od Sienkiewiczówki – Goście mogą korzystać z basenu oraz sali ćwiczeń. Wszystko to w cenie noclegu. Za dodatkową opłatą w Hyrnym można skorzystać latem z wypożyczalni rowerów i kijków do Nordic Walking, a zimą z wypożyczalni sprzętu narciarskiego. W Strefie Odnowy Biologicznej Hyrnego Goście DW Sienkiewiczówka otrzymają atrakcyjne rabaty.

W cenie noclegu zapewniono Gościom smaczne śniadania, które podawane są w formie bufetu szwedzkiego w drewnianej jadalni. Istnieje również możliwość: zamówienia dodatkowego wyżywienia w formie obiadów, obiadokolacji, kolacji, a nawet smacznych pierogów. Wszystko to w Ośrodku Hyrny znajdującym się  przy ul. Piłsudskiego 20.

Dodaj recenzję i oceń obiekt

Your email is safe with us.

Your rating for this listing :
Dodaj zdjęcia do opinii

Zarezerwuj pobyt

Lokalizacja / Kontakt :

Pogoda w mieście :

Szybki kontakt:

Zweryfikuj ofertę : Dom Wypoczynkowy Sienkiewiczówka

Reply to Wiadomość

Zaloguj do: Zakopane Na Serio. Portal Noclegowy i Turystyczny.

Zaloguj się używając portali społecznościowych.

[fbl_login_button redirect="" hide_if_logged="" size="large" type="login_with" show_face="true"]
or

Dane konta zostaną potwierdzone przez e-mail.

Reset Your Password