Kwatery prywatne Teraz otwarte

Ceprownia - autor:

Brak recenzji
0

Ceprownia - autor:

Brak recenzji
0
Dodaj recenzję Wizyt -332

Ceprownia położona jest przy ul. Skibówki, jednej z głównych ulic Zakopanego, zaledwie 1600 m od Krupówek. Dzięki dogodnej lokalizacji Goście mogą łatwo i szybko dotrzeć do Doliny Małej Łąki, Doliny Kościeliskiej, Doliny Chochołowskiej, Term Chochołowskich, a także wyciągów narciarskich.

Ceprownia stawia na komfort, swobodę i gwarancję spełnienia wszelkich oczekiwań swoich Gości. Pokoje przeznaczone są zarówno dla Gości pojedynczych, par, jak i rodzin z dziećmi.

Obiekt oferuje liczne w pełni wyposażone pokoje oraz apartamenty. We wszystkich pokojach  i apartamentach znajduje się prywatna łazienka (prysznic, ręczniki), TV, barek herbaciany, Internet. Z każdego pokoju rozciąga się widok na Tatry. Niektóre pokoje posiadają balkon.

W Ceprowni znajduje się przestronna jadalnia z aneksem kuchennym wyposażonym w naczynia oraz sprzęt kuchenny potrzebny do przygotowania ciepłego posiłku. Możliwe jest także zamówienie cateringu śniadaniowego.

Dodatkowo zapewnione są liczne atrakcje na miejscu, takie jak: sauna, bilard, piłkarzyki, sala kominkowa oraz kącik zabaw i gier dla dzieci.

Dodaj recenzję i oceń obiekt

Your email is safe with us.

Your rating for this listing :
Dodaj zdjęcia do opinii

Zarezerwuj pobyt

Pogoda w mieście :

Szybki kontakt:

Zweryfikuj ofertę : Ceprownia

Reply to Wiadomość

Zaloguj do: Zakopane Na Serio. Portal Noclegowy i Turystyczny.

Zaloguj się używając portali społecznościowych.

[fbl_login_button redirect="" hide_if_logged="" size="large" type="login_with" show_face="true"]
or

Dane konta zostaną potwierdzone przez e-mail.

Reset Your Password