Wille Teraz otwarte

Astoria – Willa Literatów - autor:

Brak recenzji
0

Astoria – Willa Literatów - autor:

Brak recenzji
0
Dodaj recenzję Wizyt -371

Willa Astoria położona jest w cichej okolicy Zakopanego, przy ul. Droga do Białego, zaledwie 15 minut spacerem od centrum uzdrowiska, popularnych Krupówek i skoczni Wielka Krokiew. Miłośnicy turystyki górskiej czy sportów zimowych, przyjeżdżając do willi doceniają jej położenie, jest to bowiem doskonałe miejsce wypadowe na szlaki prowadzące na górskie szczyty i w tatrzańskie doliny.

Obiekt oferuje noclegi w 12 pokojach gościnnych 1-, 2- i 3-osobowych oraz w jednym pokoju rodzinnym typu 2+2 (dwoje dorosłych + dwoje dzieci). Każdy lokal posiada łazienkę z prysznicem, wygodne łóżka małżeńskie lub jednoosobowe, stolik, krzesła, telewizor i bezpłatne Wi-Fi. Teren willi jest ogrodzony, Gościom udostępniono darmowy parking.

Można wykupić całodzienne wyżywienie, a także zamówić porcje dla dzieci. Goście podkreślają wyjątkowy smak potraw i domowych wypieków będących specjalnością astoriańskiej kuchni.

Willa Astoria to znakomite miejsce do wypoczynku, a także do realizacji kameralnych szkoleń, warsztatów czy wydarzeń artystycznych. Obiekt posiada salę szkoleniową, w której można organizować szkolenia, warsztaty i spotkania dla grup liczących do 20-25 osób.

Dodaj recenzję i oceń obiekt

Your email is safe with us.

Your rating for this listing :
Dodaj zdjęcia do opinii

Zarezerwuj pobyt

Pogoda w mieście :

Szybki kontakt:

Zweryfikuj ofertę : Astoria – Willa Literatów

Reply to Wiadomość

Zaloguj do: Zakopane Na Serio. Portal Noclegowy i Turystyczny.

Zaloguj się używając portali społecznościowych.

[fbl_login_button redirect="" hide_if_logged="" size="large" type="login_with" show_face="true"]
or

Dane konta zostaną potwierdzone przez e-mail.

Reset Your Password